OSTUKORVLiitu

Tooted
 

  Sooduspakkumised
Uued tooted
Tootegrupid

Sinu ostukorvPangalingid


Hind Euros

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta


Tere tulemast meie e-kauplusesse!

Perefirma Avilandra OÜ asutati 2008 aasta kevadel.

Meie sooviks on pakkuda erinevaid kvaliteetseid hobi- ja käsitöötooteid ning kaasata käelise tegevusega nii lapsi kui ka täiskasvanuid, avardades inimeste võimalusi vaba aja loominguliseks sisustamiseks.

Peamiselt koosneb Avilandra Hobikaupade e-poe toodete valik küünla- ja seebivalmistamise materjalidest ning lisaks pakume palju muud isikupäraste küünalde ja seepide valmistamiseks.

Pakume tooteid ka lastele, mille valik suureneb pidevalt.

Tänase seisuga müüme saksa firma Licofuni kvaliteetseid tooteid.

Licofun GmbH

Licofun on käe- ja jalajälje tootjana ja müüjana turul tegutsenud juba 7 aastat. Licofuni liivasegu põhineb looduslikul liival. See on pestud, sõelutud ning tulel kuivatud. Värviline liiv on looduslik ja värvitud mitte toksiliste värvidega. Komplektis sisalduv liim baseerub linaseemne õlil. Liiva ja liimaine seguga saab töötada vähemalt tund aega. Kui jälg ei tulnud esimesel korral välja nii, nagu lapsevanem oleks soovinud, saab protseduuri aina uuesti korrata vähemalt ühe tunni jooksul.

Kivistunud jälg säilib aastaid – seitsme tegutsemisaasta jooksul ei ole mingeid probleeme esinenud. Linaseemneõli tõttu muutub jälg hämaras ruumis aja jooksul tumedamaks. Kui asetate jälje päikese kätte, muutub see jälle heledaks.

Tagasi

 

 
Web by GifStudio
Avilandra OÜ - © 2008 CopyRight - Kõik Õigused Kaitstud - GifStudio E-poe tarkvara

OSTUKORV RSS voog