OSTUKORV



Liitu

Tooted
 

  Sooduspakkumised
Uued tooted
Tootegrupid

Sinu ostukorv



Pangalingid






Hind Euros

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta


Tellimine

Ostu sooritamiseks palume Teil eelnevalt registreeruda meie e-poe kasutajaks.

Registreerimisel saab panna nimeks ka firmanime, kui on soov saada arvet firma nimele.

Kiiremaks teenindamiseks võib panna aadressile lisaks ka Smartposti automaadi asukoha, kuhu oma kaupa soovite edaspidi tellida.

Kui olete leidnud sobivad tooted, klikake nuppu lisa korvi .

Kui olete ostlemise lõpetanud, klikake Ostukorvile - sealt näete kõiki oma valitud tooteid.
Seal saate ka teha viimaseid korrektuure.

Kui olete oma ostusoovis kindel, klikake nupule vormista tellimus .
Järgmiseks valige, millist postiteenust soovite kasutada.

· Eesti Posti Postipakk alates 3.45 EUR 

Postipakk väljastatakse postkontoris. Postipakk edastatakse saajale postitamise päevale järgneval postkontori tööpäeval.

· SmartPOST 2.90 EUR

Uus ja kasutajasõbralik automaatne postipakisüsteem. SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti (üle 30 asukoha). Kauba kättesaamiseks saate kirjutage postkasti aadress arve maksmisel seletuse reale koos tellimuse numbriga.

Info SmartPOSTi kohta : http://smartpost.ee/

Seejärel klikake nupule kinnitan tellimuse .

Teie e-mailile saabub peatselt arve, millel on arve maksmiseks vajalikud rekvisiidid ja ka maksetähtaeg. Kui e-mail ei ole saabunud, siis teavitage meid kindlasti aadressil info[ät]avilandra.ee ja me saadame Teile arve uuesti.

NB! Arve on nähtav ka avaaknas kasutajaandmete juures.

Arve tuleb tasuda 6 tööpäeva jooksul. Kui seda ei ole tehtud, kustutatakse Teie esitatud tellimus.

Tellimuse muutmine

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, saatke palun esimesel võimalusel vastavasisuline e-kiri aadressile info@avilandra.ee Kirjas märkige kindlasti ära tellimuse number mida soovite muuta või tühistada. Seejärel saadame Teile uue tellimuse kinnituse ja arve.

Juhul, kui Teie poolt tellitud kaupa ei ole laos või on sellele tootele määratud teatud tarneaeg, teavitame Teid sellest 3 tööpäeva jooksul. Edasi toimime juba vastavalt Teie soovile, kas tühistame tellimuse ja kanname raha tagasi või tellime Teie jaoks antud tooted. Tellitavate kaupade tarneaeg on kuni 14 päeva.

Kauba tagastamine ja vahetamine

Kaupa on õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Täitke kaubaga kaasas olnud tagastusleht ning viige kaup postiasutusse. Kaup ei tohi olla kasutatud ja see peab olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega.

Kui soovite vahetada sama toodet mõne teise värvi, lõhna või kaunistuse vastu, siis postikulu 42 või 90 EEK uuele tellimusele ei lisandu.

Tagastatud kauba eest kanname raha Teie poolt näidatud pangaarvele hiljemalt ühe kuu jooksul alates kauba tagastamisest. Postikulu (42 või 90 EEK) ei tagastata. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja.

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.


Tagasi

 

 
Web by GifStudio
Avilandra OÜ - © 2008 CopyRight - Kõik Õigused Kaitstud - GifStudio E-poe tarkvara

OSTUKORV RSS voog